1Net Telekom


KURUMSAL SES HIZMETI
Firmanıza özel ses hizmeti, özel ve ekonomik paketlere mi ihtiyacınız var?

Altech olarak şeffaflık ilk ve değişmez kuralımızdır. telekomünikasyon sektörü içerisinde Toplu SMS, Sesli Mesaj, DİD, Sabit Numara Taşıma, Numara Tahsisi, Yurtiçi ve Yurt Dışı Toplu Ses Trafiği, Arama Kartı ve Sanal Santral gibi pek çok hizmeti aynı çatı altında toplayarak işleyişe sunan özgün bir telekom operatörüdür. Bilgi ve İletişim Kurumu tarafından Sabit Telefon Hizmeti ( STH ) , İnternet Sabit Sağlayıcılığı ( İSS ) , Altyapı İşletmeciliği Hizmeti ( AİH ) ve Sanal Mobil Şebeke Hizmetleri ( SMŞH ) lisanlarına sahip olan operatörümüz; oluşturduğu bu kombinasyon dahilinde de, müşterilerine ihtiyaç duyduğu projeleri için nokta atışı öneriler ve farkındalık yaratan planlama programlarıyla hizmet vermektedir.

BULUTUN HAFIFLIĞININ HISSEDIYOR MUSUNUZ?
Bulut bilişimin hızı ve güvenliği her an yanınızda!

Erişim & Yönetim Hizmetlerimize her yerden erişim ve yönetim kolaylığına sahipsiniz. Mobil cihazlarınızdan, tabletinizden, bilgisayarınızdan, akıllı telefonunuzdan kısacası aklınıza gelen her yerden! Güvenlik & Performans Yeni nesil Dell sunucularımız ile performansı üst düzeye çıkararak, 24 saat esasına dayalı güvenlik ve performansımızı denetliyoruz.

Altyapı & Destek Uzun çalışmalar sonucu hazırladığımız altyapılarımız ve hizmetlerimize çok güveniyoruz. Sizlere 24 saat destek vermekten de mutluluk duyuyoruz

IQ SANTRAL (BULUT)
Bu zamana kadar gördüğünüz bütün santralleri unutun, şimdi IQ Santral ile tanışma vakti!

Telekomünikasyon sektöründe özellikle de özel operatörler dönemine geçiş aşamasından itibaren telekom operatörleri bakımından oldukça önemli bir gelecek arz eden Bulut Santral hizmeti; herhangi fiziksel bir santral ekipmanı kullanımına ihtiyaç duymadan IP bulut teknolojisi üzerinden hizmet veren ve firmaların gerek güvenilir gerek ise ekonomik şekilde mutlak sonuçlar kazandıracağı çağrılarını yönlendirme, kaydetme ve raporlama açısından büyük katkılar sağlamaktadır.
Özellikle de sektöre yeni giriş yapan işletmeler için ideal bir tercih olabilecek bulut santrali, pek çok iletişim sistemi içerisinde kısa zamanda en fazla gelişim gösterip büyüme ihtimali verilen faaliyet olarak gösterilmektedir.
Firmaların telekomünikasyon değerlerini dengeli bir işleyişte tutarak olası pek çok hesap karışıklıklarını ortadan kaldıran bulut santrali, sürekli yenilenen yazılımı ve periyodik bakım takvimi gibi güncellemeleriyle de müşterilerine büyük kolaylıklar sağlamaktadır.
Bulut Santral sayesinde konferans görüşmeleri, çağrı yönlendirme, detaylı çağrı kaydı, sesli yanıt sistemi, gelişmiş çağrı transferi, çağrı karşılama grubu, kuruk, başka bir dahiliden çağrı çekme, çağrı bekletme, rahatsız etmeyin modu, beni bul hizmeti, ses kaydı ve Fax to E mail hizmetlerinden kolaylıkla yararlanarak, şirketimizin sunmuş olduğu bu imkanı sınırsızca ve belli başlı uygun ödeme koşullarıyla elde edebilirsiniz.
Şirketinizin bütün santral ihtiyaçlarını 1 Net Telekom Bulut Santrali hizmetiyle en uygun koşul ve fiyatlandırmalarla değerlendirerek kaliteli bir hizmet anlayışı eşliğinde karşılayabilmek için, sağlam bir teknik donanım ve sınırsız hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren 1 Net Telekom ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.
İş stresi koşturmacasını en aza indirmek ve müşteri ile personeller arasındaki iletişimide sağlıklı bir boyuta taşımakl için firmamızın sunmuş olduğu imkanlara göz atmanızı tavsiye ederiz. Kalitede sınır ve engel tanımayan 1 Net Telekom’un Bulut Santrali hizmeti, güvenilir ekonomik tarifeleriyle sizlere pek çok imkan sağlayacaktır.