BASKI ÜRÜNLERİ

FOTOKOPİ YAZICI BASKI ÜRÜNLERİ toner & kartuş

Altech Bilişim olarak iş dünyasının ihtiyaçlarına yönelik ekonomik ve profesyonel kurum içi baskı çözümleri üretir. Birçok ödüllü ürün, hizmet ve çözümlerden oluşan portföyümüz her boyutta ve bütçedeki kurumların baskı ihtiyaçlarının karşılanmasına yardımcı olur

Altech Bilişim Malzemeleri Kalite, Güvenilirlik ve Performans Sunar

Altech Bilişim yazıcınızda Altech Bilişim toner ve mürekkebini kullanmanız, çıktıların hep aynı kalitede basılmasını garanti eder. Bağımsız değerlendirme laboratuarlarınca gerçekleştirilen ölçümler, Altech Bilişim Malzemelerinin DOLDURMA ürü98nlere göre daha güvenli olduğunu ve %27 daha fazla çıktı sağladığını kanıtlamıştır. Altech Bilişim Malzemeleri ile Risklerden KorununAltech Bilişim Katı Mürekkep Kalitesi ve GüvenilirliğiToplam Mülkiyet Maliyetini Kontrol Edin.

Ucuz yan sanayi DOLUM ürünü toner ve mürekkep almanız kısa vadede kazanç sağlasa da, bozuk ve sızdıran toner kartuşlarının sıkça değiştirilmesi, ayrıca ısıtıcı ve görüntüleme ünitesi hatalarının yol açtığı cihaz aksama sürelerinden kaynaklanan üretkenlik kaybı nedeniyle uzun vadede daha pahalı olabilir.

TEKNİK DESTEK

Marka Bağımsız olarakYazıcı ve Baskı Makinalarınıza bakım, teknik servis hizmetleri de vermekdeyiz.