BİLGİSAYAR ÜRÜNLERİ

İLERİ TEKNOLOJİ

Tüm Technopc® ürünlerinde en ileri ve en yenilikçi teknolojiler kullanılmaktadır. Intel® vPro teknolojisi sayesinde Yönetilebilir; Dahili Güvenlik Platform Modülü (TPM) güvenlik yongası sayesinde veri korumasını arttırmaya yönelik donanımsal şifreleme özelliği sağlar. Kullanıcısına etkileyici ve akıllı bir performans sunar.

KİŞİSELLEŞTİREBİLİR

Technopc® kullanıcı ihtiyacına göre kişiselleştirilebilir çözümler sunar. Çağımızda her sektör birbirinden farklı donanımsal ve yazılımsal çözümlere ihtiyaç duyar, Technopc® bunun bilincinde olarak tüm serilerindeki ürünlerinde, kullanıcı isteklerine göre kişiselleştirilebilir teknoloji kullanır.

ÇEVRECİ

Technopc® tüm ürünlerinde çevreye olan duyarlılığını göstermektedir. Technopc®’nin tüm serileri az enerji tüketecek şekilde üretilmektedir. Enerjiyi %80’e varan oranlarda az kullanan ve kullanım masraflarınızı azaltan Technopc® sayesinde, teknolojiyi verimli ve düşük işletme maliyetleriyle kullanmanın keyfini yaşayın.

MİNİ PC 
Technopc® Nano2 Serileri Ofis uygulamaları, multimedya uygulamaları veya özel iş yazılımlarınız için gerçek masa üstü deneyimi sunar. Nano2 Serisi, Microsoft Windows, Linux, Android, İşletim sistemleri, VMware, Citrix, Windows Hyper-V sanallaştırma çözümlerini destekler. Düşük enerji kullanımı ile %70’e varan enerji tasarrufu sağlar.

MASAÜSTÜ PC
Technopc® Desktop PC Serisindeki tüm masaüstü bilgisayarlar, kalitesi kanıtlanmış teknolojisi, şık dizaynı, kaliteli komponentleri ile evlerinizde ve ofisinizde günlük taleplerinizi karşılayacak şekilde donatılmıştır. Evinizde veya ofisinizde yüksek işlemci teknolojisi ve grafik performansı ile gerçek oyun ve multimedya deneyimini yaşayın.

ALL IN ONE PC
Masaüstü Bilgisayarlar, Technopc® All In One serisi ile büyüleyici bir estetiğe kavuşuyor. Technopc® All In One Serisi ile sadece gelişmiş özelliklere sahip, düşük enerji tüketimi ile çevreye duyarlı bir bilgisayar kullanmayacak, aynı zamanda ofisinize zarif ve modern bir stil kazandıracaksınız.

TABLET PC
Microsoft Windows 8 ve Android İşletim Sistemi Seçenekli UltraPad’ler ile kendinizi ofise bağlı kalmaktan kurtarın. Technopc® UltraPad’ler işinizi ve oyununuzu yanınıza almanızı kolaylaştırır. UltraPad’ler ile hareket halindeyken web’de gezinin, sunumlar yapın ve hatta video konferanslara katılın. 8 saate yaklaşan batarya ömrü ile zaman kısıtlaması olmadan çalışmanın keyfini sürün. Boş vakitlerinizde internette gezinin, film izleyin, fotoğraflarınıza bakın, Facebook ve Twitter ile hayata bağlı kalın, binlerce uygulamayı ücretsiz indirin, kendinize ait medyalar oluşturun ve oyun oynayın.

CLOUD TERMİNAL
Technopc® Cloud Terminal’ler etkin bir sanal masaüstü çözümü olup, tüm bilgi işlem kaynaklarınızı ve verilerinizi güvenli bir merkezi sunucuya aktarılmasına yardımcı olur ve kurumsal destek maliyetlerinizi düşürür. Standart IP ağları üzerinde kurumsal veri yönetiminde güvenlikten ödün vermeden başarılı ve benzersiz bir kullanıcı deneyimi sunar.

Endüstriyel PC Teknolojileri
Digital Medya OynatıcıFirewall - NVR - NASRUGGED Tablet Serisi

81 İLDE SATIŞ VE TEKNİK SERVİS