DIŞ KAYNAK HİZMETLERİ

Dış Kaynak Hizmetleri Dünyada tüm kurumlar ana işlerine odaklanmak ve en iyi bildikleri işi yapmak istiyor. Araştırmalar da, verimini ve kârını artırmayı amaçlayan kurumların bu yönde çaba sarf ettiklerini açıkça ortaya koyuyor. Dış kaynak, profesyonel hizmetlerin, kurum içi yatırımların yerini almasını sağlayan yeni bir kavram…

Dönemsel olarak ihtiyaç duyduğunuz; Sunucu, bilgisayar, yazılım, güvenlik ekipmanı, kabin vb. bileşenler, yatırım yapılması son derece tehlikeli alanlar olabilir. Yılda yalnızca 1 ay kullanacağınız bir sistemi satın almak sizi, bakım, tüketim, lisans ve onarım gibi pek çok masraflarıyla yıllarca uğraşmak zorunda bırakabilir. Tam randımanlı olarak kullanılmayan bu tür yatırımlar zaman içerisinde atıl yatırımlara dönüşür ve kurumunuzun kârlılığını önemli ölçüde düşürür.

Altech olarak sunduğumuz dış kaynak hizmetleri ile teknoloji ihtiyaçlarınızı, büyük yatırımlar yapmak yerine yalnızca hizmet bedeli ödeyerek giderebilirsiniz. Örneğin bir sunucuyu Volfram’dan aylık bir bedel ile kiralayarak kullanmaya başlayabilir ve anlaşma süresi sonuna kadar kullanabilirsiniz. Böylece yatırımlarınızı akılcı bir şekilde azaltırken, toplam sahip olma maliyetlerini de önemli ölçüde düşürebilirsiniz.

Kurulum: Dünyanın en iyi üreticilerinden tedarik ettiği ürünlerin kurulum işlemlerini, müşterinin merkez ve bağlı konumdaki tüm işletmelerinde gerçekleştirebilen Altech, teknik kadrosuyla kurulum projelerini 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

Entegrasyon: Entegrasyon süreçleri, yazılımların verimi ve işe katkısı açısından en kritik süreçlerdir. Sağlıklı bir entegrasyon süreci, bilgi akışının en iyi şekilde sağlanmasına ve sistemlerin birbiri ile en uyumlu şekilde çalışabilmesine olanak tanır.

Sistem yönetimi: Altech Bilgi Teknolojileri, sistemlerin yalnızca kurulum ve entegrasyon süreçlerini değil, tüm yaşam döngüsünü ele alan bir hizmet anlayışına sahiptir. Sistemlerinizin BT biriminize yük olmasını engellemek için Altech’le işbirliği yapabilirsiniz.

7/24 destek: İş sürekliliği her zaman birinci sırada… Sistemlerinizin her zaman ayakta kaldığından ve tam performansla çalıştığından emin olmak için Altech’ın teknik desteğine güvenebilirsiniz.