EĞİTİM HİZMETLERİ

Adli Bilişim Uzmanlığı Eğitimi
AccessData FTK, Cloud (Bulut) İnceleme,Guidance Software Encase, Helix Pro, Mobil Cihaz İnceleme,Sabit Disk ve Dosya Sistemleri.  
BT Yönetim Eğitimleri
COBIT Eğitimleri, ISO 27000 Eğitimleri, IT Denetçi Eğitimleri, ITIL Eğitimleri, Proje Denetimi Kontrol Eğitimi.
Güvenlik Uzmanlığı Eğitimi
Güvenlik Uzmanlığı Eğitimi 1 
Linux Uzmanlığı Eğitimi
Linux Essentials, Linux Professional 1 2 3
Microsoft Çözümleri Eğitimleri
Microsoft Sistem Eğitimleri, Microsoft Veri Tabanı Eğitimleri, Microsoft Yazılım Eğitimleri,
Network Uzmanlığı Eğitimi
Network uzmanık eğitimi 1 2 3
Sanallaştırma Uzmanlığı Eğitimi
Citrix Xen, Microsoft Hyper-V, Vmware ESXi
Size Özel İçerikli Eğitimler


Altech Bilgi Teknolojileri’nin  eğitim hizmetleri, Türkiye’de gittikçe daha büyük bir sektör haline gelen bilgi teknolojilerinin çalışanlarını hedefliyor.

BT yönetiminden yazılım, sistem, ağ ve güvenlik konusundaki tüm sertifika sınavlarına hazırlayan Altech eğitimleri, BT birimi çalışanlarının, alanlarındaki tüm konularda en yüksek verimi yakalayabilmelerine yardımcı oluyor. Profesyonel Bilgi Teknolojileri Eğitimleri BT hizmet sektörüne yönelik gerçek eğitim modeliyle kariyer basamaklarını koşarak çıkın. Rekabetin hızla arttığı bir alan bilgi teknolojileri eğitim sektörünü de harekete geçirdi.

Özellikle BT hizmet sektöründe yer alan pek çok işletme, çalışanlarına yönelik en iyi eğitim kurumunu ve eğitim programını bulabilmek için mesai harcıyor. Yüzlerce seçenek arasında hangi eğitimci BT hizmet sektörüne yönelik en kapsamlı eğitimi veriyor, uygun fiyata en verimli program hangisi? Bu soruların ve daha fazlasını yanıtı Altech Bilişimde…

20 yılı aşkın süredir BT hizmet sektöründe yer alan profesyonellerin deneyimlerinden faydalanılarak hazırlanan bu eğitim programları, bugüne kadar farklı programlarla katılımcılara sunulan onaylanmış eğitim içeriklerinin sadeleştirilmiş bir halini oluşturuyor. Size Özel Uygulamalı Eğitim Donanımdan yazılıma, ağ ve depolamadan bilgi güvenliğine kadar bir personelin ihtiyaç duyabileceği tüm bilgileri kapsıyor. Teorik eğitimler ile günlük BT hizmetlerini sunarken ihtiyaç duyabileceği tüm bilgileri edinen profesyoneller, eğitim sırasında bire bir uygulamalar ile gerçek müşteri ortamını yaşayarak öğreniyor. İşte bu noktada sahip olduğunuz tüm teknolojik ürünlerle size özel olarak hazırlanan eğitim içeriği ile size özel uygulamalı eğitim fırsatınınyanıtı Altech Bilişimde.