Hakkımızda

Altech Bilişim, Eğitim Sektöründe uzmanlaşmış tecrübeli kadrosu ile Türkiye çapında birçok Eğitim kurumu ile çalışmaktadır.
Bunların arasında Üniversiteler, Kampüs Okullar, Temel Liseler, Kurslar bulunmaktadır.

AKBİM YAZILIM firması marmara bölge şubesi olarakda yazılım hizmeti vermekteyiz. Bu hizmetlerin kapsamında amaç müşterilerinin yerine teknolojiyi takip ederek eski ve yeni sistemlerin entegrasyonunu yaparken müşterilerine katma değer sağlamaktır.

Kurulan sistemlerin bakımları ürün garantileri yapılacak olan anlaşmalar ile düzenli olarak kontrol edilmektedir.
Yatırımcıların eğitim sektörüne giriş kararıyla birlikte, Altech Bilişim Mühendislik projeyi inceledikten sonra bir zaman tablosu oluşturarak okulun eğitim öğretim yılına hazırlanması için gerekli çalışmalara başlar.

Bu sektördeki en önemli kıstas zamanı iyi kullanmak ve iş sıralamasını dikkatli yapmaktan geçmektir.

 

NELER YAPARIZ ?

ZAYIF AKIM ALTYAPI PROJELERİ

Elektrik altyapı kablolaması, Elektrik ürünleri temini montajı, Network Altyapısı, Tüm Aydınlatma, Ses Sistemleri, Konferans salonu Altyapı, Telefon Santralleri, Jeneratör ve UPS sistemleri, Yangın Alarm sistemleri, TV Bilgilendirme sistemleri, uydu sistemleri, Kamera Sistemleri, Turnike Geçiş Sistemleri,

BİLGİSAYAR VE TEKNOLOJİ SİSTEM KURULUMU

Okul Otomasyonu, Online Veli ve Öğrenci Bilgilendirme Sistemleri, Bilgisayar Sınıfları, Server odası, Optik Okuyucular, Sanallaştırma, Sunucular, Swich Kurulum ve Bağlantıları, Bilgisayar sistemleri, Akıllı tahtalar, Office ve Windows Lisanslı yazılımlar,

İnternet ve Akıllı tahta güvenlik duvarı, Anti virüs sistemleri, servislerin dizaynı, kurulum, yönetim, işletim ve onarımını sağlayarak hizmetlerine devam etmektedir.

REKLAM TANITIM, DESTEK VE EĞİTİM

Bölgesel raporlanabilir Sesli arama Okul tanıtım reklamları, Duyurular, sosyal medya, toplu sms yazılım hizmetleri, Personel eğitimleri, veli ve öğrenci Bilgilendirme seminerleri, kurulum sonrası yazılımsal ve donanımsal teknik destek vermekteyiz.

Altech Bilişim ve Akbim Yazılım olarak Canlı destek olarak, yılda ortalama 25.000 çağrının çözümlendiği, çözüm odaklı olarak çalışan ve açılan çağrılarınönceden tanımlanmış SLA (Servis Seviye Anlaşması)’ lara göre çözümlendiği tüm hizmetleri müşterilerine sunmaya devam etmektedir.

Eğitim sektöründe deneyim ve takibin dolayısıyla öngörme kabiliyetinin en önemli kıstas olduğunu unutmamak gerekir. Bu sebeble ALTECH BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ve DANIŞMANLIK hizmetleri şirketi son yıllarda giderek büyüyen sektöre yatırımlara ve eğitim sektöründe yatırımcı olmak isteyenlere karar anından, okulların eğitim zili çalana kadar olan sürede profesyonel ekibiyle tam bir satın alma, danışmanlık, kurulum hizmeti sunmaktayız.