KIOS DIJITAL SIGNAGE

Kiosk Digital Signage

Donanım bileşenleri,yazılım çözümleri vekurumunuza özel tüm entegrasyon hizmetlerinin bir arada sunulduğuanahtar teslim çözümler…

Her ihtiyaca cevapverebilen yaratıcı,modüler tasarımlar…

Anket Çözümü

Yönetilebilir Anket ve Eğitim Sistemi, her türlü başlıktaki ve sorudaki anketi istenilen yerden erişilebilir halde kullanıma sunan bir yazılım ve donanım çözümüdür. Veriler istenilen tarih aralıklarında, istenilen nokta ve kurum bazında sorgulanabilir ve anlık olarak raporlamalar yapılabilir.

Bilgi Ekranları Çözümü

Kiosk Altech toplantı salonu ekranları, birden fazla toplantıodası bulunan kurumlarda yapılmakta olan ve gelecek toplantıbilgilerini aktarmak için tasarlanmıştır.

Ziyaretçi Kayıt Çözümü

Ziyaretçi bilgi ekranı; plaza, iş merkezleri, genel müdürlük binaları gibi yoğun ziyaretçi alan büyük bina ve tesislerin,ziyaretçi karşılamalarını yenilikçi ve modern bir uygulama ile gerçekleştirebilen Kiosk Altech çözümüdür. Sistem üzerinden alacağını raporlar ile günlük, haftalık veya aylıkolarak ziyaretçi sayılarınızı belirleyebilir, firmaların ziyaretçi sayılarını görüntüleyebilirsiniz.

Ürün Tanıtım Çözümü

Altech tarafından geliştirilen çözüm, geleceğin atmosferiyle tazelediği mekânlarınızı etkin bir tanıtımmecrasına dönüştürür. Birçok firma tarafından farklı amaçlarla kullanılmakta olan çözüm, kurum kimliğine uygunolarak tasarlanabilen yapısı sayesinde bu firmaları pazarda ayrıcalıklı bir konuma taşıyor. Ürün güncellenmesi gibi işlemler merkezi bir yapı ile kolayca yapılabildiği için sürekli güncel içeriği çok düşük maliyetlerle sunabilmek mümkün oluyor. Ayrıca, merkezi yönetim uygulaması sayesinde incelenen ürünlere ilişkin, hangiürünün kaç kez incelendiği, hangi ürünlerin karşılaştırıldığıgibi istatistiksel raporlar alınabiliyor

Video Wall Çözümü

Ürünlerinizi ya da markanızı etkileyici büyüklükte görüntülerle tanıtmak istediğiniz her noktada; Kiosk Altech, video wall çözümlerini gelişmiş yazılımı ile birleştirerek sizlere sunar.