ÖZEL YAZILIM GELİŞTİRME

Altech Windows, Web ve Mobil teknolojileri ile müşteri ihtiyaçlarına özel yazılım geliştirme, eğitim ve danışmanlık hizmetlerini müşteri temelli yaklaşımlar ile sunmakta, çalışmalarında uluslararası nitelikteki yazılım geliştirme metotlarını ve tekniklerini kullanmaktadır.

Dünyadaki teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlamak, hizmet verdiği işletmelere de aynı değişimi yansıtarak, müşterilerini verimli, rekabetçi ve kârlı firmalar olması yönünde çözümler üretmek bir yazılım firmasına sahip olması gereken en önemli ilkelerin başında gelmektedir.

Bu bilinçle hareket eden Altech, ulusal ve uluslararası düzeyde sektörün geleceğine yön veren lider firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemekte, yakaladığı hızlı büyüme ivmesini istikrarla  sürdürmektedir.

Web Yazılım
.Net framework, Asp.net, PHP, Msql, MVC, HTML6 teknolojileri ile müşterimizin ihtiyaçlarına yönelik dinamik web uygulamaları

Mobil Yazılım

IPhone – Ipad için xCode, android telefon ve tabletler için Android Studio, Windows Phone için Visual Stuido üzerinde native uygulamalar.

Masaüstü Yazılım

C# .Net, WPF, Console teknolojileri ile kullanıcı dostu masa üstü uygulamalar.

Neden Yazılım Geliştirme

İhtiyaç duyduğunuz sisteme özel yazılım çözümü arıyor olabilirsiniz. İş hedeflerinizde beklentileriniz özel olabilir. Değişen ve gelişen sektörde işletmenize ve markanıza değer katacak hizmet sağlamayı hedefleye bilirsiniz.  Uygulamanızın başka sistemlerle entegrasyon sağlaya bilmesi, iş akışınıza göre değişmesi veya özel rapor gereksinimleri gibi bir çok talepleriniz olabilir. Böyle durumlarda hazır paket programlar yetersiz kalır. Yazılımınızın güvenli, hızlı, yüksek performanslı ve özel bir arayüz ile sorunsuz olarak çalışa bilmesi gibi istek ve ihtiyaçlarınızı Altech Bilişim sizin için özel  yazılım geliştirerek çözer…