YANGIN ALARM SİSTEMLERİ

HİZMET ALANLARIMIZ

Kamera Sistemleri iP, CCTV Kapalı Devre Kamera Uygulamaları Geçiş Sistemleri Kartlı, Kartsız Geçiş Sistemleri, Yangın Sistemleri, Yangın Algılama ve Alarm Sistemleri Sigara Duman Sensörü.

EVİNİZ & İŞYERİNİZ PROFESYONEL SİSTEMLER İLE BİZE EMANET

Üstün teknolojisi ve hassas yapılarıyla üretilen sistemler, olası yangın veya gaz kaçakları durumunda devreye girerek sizi uyarır. Erken ve doğru bilgilendirme acil durumlarda can ve mal kayıplarını engeller.

YANGIN İKAZ/ ALARM SİSTEMİ

Yangın ikaz sisteminin önemi yangından en hızlı biçimde haberdar olabilmek ve hızlı müdahaleyi sağlayabilmekle açıklanabilir. Yangın ikaz/alarm sistemi; tüm yaşam ve iş alanlarımızı kapsayan çok önemli teknolojik bir sistemdir. Maddi ve manevi kayıplarımızın önüne geçmek hususunda ilk yardımcımız olarak tasarlanmış ve maksimum verim elde edilmiştir.

SİSTEM NE İŞE YARAR? 

Yangın algılama ve uyarı sistemleri, çeşitli sensörler ile yangının başlangıcını algılayarak, en kısa sürede müdahale edilmesini sağladığı gibi, önceden planlanan bina kaçış ve tahliye senaryosuna istinaden; elektriği, asansörleri, yangın çıkış kapılarını, turnikeleri, garaj giriş bariyerlerini ve diğer hidrolik yol/mantar güvenlik bariyerlerini otomasyona bağlı olarak serbest bırakıp tehlikenin büyümesini önleyerek binanın tahliyesini kolaylaştırmaktadır.

Bunun yanısıra, dedektörlerinden aldığı alarmı yorumlayarak çıkışlarını (söndürme sistemi, siren, telefon hattı vs.) aktif hale getiren bu sistemlerde kullanılan dedektör tipleri şöyledir: Duman Dedektörü (optik ve radyoaktif), ışın dedektörü, alev dedektörü, sabit sıcaklık dedektörü, sıcaklık artış dedektörü, kombine dedektörler (duman ve sıcaklık..vs.)Otomatik Söndürme Sistemleri, kıymetli cihaz, ekipman ve bilgilerin proses edilerek saklandığı bilgi işlem merkezleri ve bilgi depolanan arşivlerde, kısaca suyun söndürme etkisinin yeterli görülmediği veya su ile reaksiyona girebilecek maddelerin bulunduğu, depolandığı ve üretildiği hacimlerde kullanılır.

ÜCRETSİZ KEŞİF VE FİYATLANDIRMA 0850 502 50 16