ZAYIF AKIM İNŞAAT

ZAYIF AKIM İNŞAAT ALTYAPI KURULUMLARI

Hırsız Alarm Sistemlerive Çevre Güvenlik Sistemleri Hemşire Çağrı Sistemlerive Cezaevi Güvenlik Sistemleri Profesyonel Seslendirme ve Anons Sistemleri.

HİZMET ALANLARIMIZ

Kamera SistemleriiP, CCTV Kapalı Devre Kamera UygulamalarıGeçiş SistemleriKartlı, Kartsız Geçiş SistemleriYangın SistemleriYangın Algılama ve Alarm Sistemleri Sigara Duman Sensörü.

NEDiR? NASIL FAYDALANABiLiRiM?

Zayıf akım sistemleri; toplu konutlar, alışveriş merkezleri, toplu yaşam alanları, fabrikalar, sanayi tesisleri, akaryakıt istasyonları, her ölçekteki iş yerleri ve insanların yaşadığı her alanda güvenlik, iletişim ve bilgi akışı alanlarının düzenlenmesini sağlayan sistemlerdir.
Sistemlerin hem bağımsız olarak hem de entegre olarak kurulabilmesi ve çalışabilmesi için sorunsuz bir altyapıya sahip olması, 24 saat destek verilmesi gereken bir alandır. Zayıf Akım alt yapı sistemleri, duyulan ihtiyaca binaen müstakil bir konumu ve sektör içerisindeki vazgeçilmezliğini ispatlamış olduğundan ALTECH Bilişim olarak yeni üretim ve tüketim ilişkilerinin biçimlendirdiği kent yaşamının ve gelişen teknolojinin ortaya çıkardığı yeni ihtiyaçlara kesin çözümler üretebilmek için kuruluşundan bu yana sürdürdüğü “zayıf akım” faaliyetlerini artık ayrı bir departman halinde yeni bir planlamayla sürdürmektedir.
ALTECH zayıf akım departmanı olarak uzman kadrosu ve dünyanın tanınmış teknoloji imalatı yapan ortaklarıyla çözüm üretmektedir. Kamera Sistemleri, Hırsız Alarm Sistemleri, Santral Sistemleri, Yangın Alarm Sistemleri, Ses Sistemleri, Uydu Sistemleri, Kartlı Geçiş Sistemleri, konularında, ALTECH olarak keşif, teklif, üretim, montaj ve satış sonrası hizmetlerimizle kişiye özel hizmet üretmekteyiz.

NEDEN ALTECH BİLİŞİMİLE ÇALIŞMALI ?

Uygulanan çözümlerle, müşteri memnuniyeti en üst seviyede tutularak, daha güvenli yapılar sunmaktayız.Müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırmak ve konforlarını arttırmakla birlikte enerji, personel ve işletme giderlerinde tasarruf sağlamak önceliklerimiz arasındadır. ALTECH TEKNOLOJİ bu amaçla en son teknoloji ürünleri ve sistem çözümleri ile kalite ve standartlardan ödün vermeden etkin, güvenilir, uzun ömürlü, kullanıcı dostu ve ekono­mik çözümler sunmaya azami gayret göstermektedir.